Aplikace Můj Vodafone umožňuje jednoduchý přístup a správu vašemu účtu. Stačí se přihlásit svým telefonním číslem a heslem a informace máte jak na dlani, doslova.

Po spuštění aplikace si můžete bez přihlášení k vašemu účtu prohlédnout Mapu prodejen, dostupné jsou funkce Hledat Moje pozice, Seznam prodejen a LiveSight což je  prohlížení okolí pohybem mobilu. Mapa prodejen napřed upozorní, že zobrazení onlline map vám bude čerpat data z vašeho internetového balíčku, dále požaduje informace o vaší poloze pro zobrazení na mapě.

Přihlásit se do aplikace Můj Vodafone Telefonní číslo a Heslo, lze i Trvalé přihlášení což je sice pohodlné ale při ztrátě telefonu si koledujete o další problémy. Také je k dispozici funkce Zapomenuté heslo. Po přihlášení k vašemu účtu lze (jak kdy, aplikace je často aktualizována – takže mimo provoz ,,Aby vše správně fungovalo, museli jsme aplikaci Můj Vodafone na chvíli vypnout. Usilovně pracujeme na jejím zprovoznění. Děkujeme za trpělivost, zkuste se přihlásit později.)


Po dvaceti minutách se lze opět přihlásit.
Po přihlášení jsou k dispozici tyto užitečné funkce:
Vyúčtování, po přetočení telefonu naležato je  zobrazen graf.

Aktuální útrata: Aktuální útrata a Využití služeb nad paušál

Vodafone Překvapení: stírací losy

uprostřed menu je aktuální nabídka

Volání a SMS:

Data:

Moje zprávy, Moje požadavky a Nástroje obsahují Centrum péče, Roamingová kalkulačka Mapa prodejen Mobilní internet a Moje zařízení:

Síťové služby: Přesměrování hovorů, Druhý hovor na lince, Blokování hovorů, Identifikace volajícího

 

Moje služby: pro vybrané telefonní služby, pokud máte více čísel, lze mezi nimi kdekoliv v aplikaci přepínat

Koupit novou SIM nebo:  v této sekci můžete přikoupit tarif, data, telefon, tablet nebo modem + speciální nabídky

Vyúčtování lze uhradit platební kartou a lze zobrazit předchozí platby, po rozkliknutí měsíčního vyúčtování máte k dispozici Detailní Vyúčtování + Zobrazit Vyúčtování v PDF s což je podrobné vyúčtování. V PDFku vidíte podrobné vyúčtování (v případě více čísel každé zvlášť) a to zdarma, u O2 jsem za toto platil. Aplikaci Můj Vodafone a služby mobilního operátora vodafone používám již tři roky a mohu doporučit.

aplikace je dostupná pro mobilní operační systémy: AndroidiOS (iPhone)Windows 10 Mobile i Windows Phone nebo přímo z webu vodafone.cz

 

tato recenze aplikace Můj Vodafone vznikla ve spolupráci s smartTOUCHmania.cz – chytré doteky – magazín o smartphone, tabletech a jejich příslušenství včetně chytrých domácností.