reklamní sdělení

 

Popfax spustil svou Aplikaci pro telephony s Windows Mobile
Popfax je již plně kompatibilní s mobilním webem a spustil už I aplikaci PopCompanion na Google Play, ITunes a Blackberry World. Nyní přidal Popfax svou volně stahovatelnou aplikaci pro telephony s Windows Mobile.

Popfax, přední Evropský poskytovatel faxové služby online, oznámil tento týden spuštění své aplikace Popcompanion pro telephony s Windows.

Aplikace Popcompanion byla prvně spuštěna ve službě Google Play, ale populárnější se stala až díky majitelům podniků, s více než 25 000 staženími. Mezitím společnost také spustila další verzi této aplikace pro iOS a Blackberry, která umožňuje uživatelům faxovat prakticky z jakéhokoli zařízení, kromě telefonů s Windows.

Přidáním chybějící aplikace Popcompanion pro Windows Mobile do své sbírky nabízí POPFAX svým klientům mající telephony s Windows Mobile stejné funkce, které jsou k dispozici na jiných platformách. Mezi nejdůležitější funkce patří:

  • Odesílání a přijímání faxů z mobilního zařízení.
  • Posílání SMS zpráv.
  • Přidání úvodní stránky k obsahu faxu.
  • Přidání souborů z Obrázkové Galerie nebo tím, že se dokument vyfotí.
  • Správa kontaktů, takže uživatelé mohou posílat faxy / SMS zprávy kontaktům, které jsou uloženy v mobilním zařízení nebo kontaktům Popfax.
  • Správa složek. Nikdy nebylo faxování dokumentů tak snadné. Uživatelé nyní mohou skenovat dokumenty pomocí fotoaparátu pro Windows Phone (Windows Phone native camera). Aplikace začlenila nástroj perspektivního oříznutí, který umožňuje uživatelům izolovat různých plochy v obraze a ořezu: algoritmus automaticky koriguje zkreslení způsobená perspektivou.

loginWXGA popfaxBoxWXGA sendFaxWXGA

Aplikace funguje také v režimu offline, což umožňuje uživatelům vytvářet, upravovat a mazat složky, přenášet faxy do jiných složek, spravovat kontakty a skupiny, odesílat faxy a SMS zprávy přes Popcompanion, a to i bez připojení k internetu. Aplikace Popcompanion staví, během čekání na další připojení k síti, akce do fronty, aby se synchronizovaly. Když je uživatel zase online, aplikace se automaticky synchronizují s Popfax účtem.

Aplikaci lze testovat zcela zdarma po dobu 7 dní, bez závazku další platby. Zkušební verze zdarma je plně funkční.

Popfaxu také běží zvláštní promo na sociálních sítích Napiš recenzi, Ohodnoť & Sdílej. Uživatelé jsou vyzváni, aby napsali recenzi a ohodnotili stránku Popfax na Facebooku nebo v Mobilních aplikacích fax v obchodech, a obdrží 100 PopJednotek na účet, pro odeslání až 100 faxů nebo 10 SMS zpráv. Jediné, co musí zákazníci udělat, je poslat print screen obrazovky se (snad) pozitivní recenzí na feedback [at] popfax.com a tým péče o zákazníky Popfax doplní účet o 100 PopJednotek.

Popcompanion je dostupný v systému Windows Phone App Store ode dneška a je ke stažení zde.