Režim pro usnadnění ovládání telefonu jednou rukou a Nokia Lumia 920.
Podržením tlačítka Start docílíte toho že celý obsah na displeji se zobrazí v dolní polovině.
Dotkněte se černého místa na displeji a vše se vrátí do původního stavu, nebo podržte opět tlačítko Start, z jakékoliv aplikace se vrátíte zpět na Start poté opět podržte Start a vše se vrátí do původního stavu. Tolik teorie, dnes ráno jsem tuto funkci použil. Outlook pošta a počasí vše fungovalo, potom Nastavení > Aktualizace a zabezpečení a podržel jsem tlačítko Start, zobrazila se obrazovka Start a obsah displeje sjel do dolní poloviny, displej se rozsvítil na maximum (Úroveň jasu mám nastaven na nízký) a telefon přestal reagovat. Co teď? Počkat až se baterka vybije? Podržet tlačítko pro zapnutí/vypnutí po dobu 10 sekund, bez reakce. Snížení hlasitosti a tlačítko pro zapnutí/vypnutí a logo NOKIA. Telefon se restartoval a vše OK.
Odpoledne jsem telefon trápil čtyři hodiny, veškeré nainstalované aplikace i hry v pořádku bez zatuhnutí, ale Nastavení > jakákoliv další volba a telefon se zasekne.
Bug v Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586.63_01 Bug v Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586.63_02
Telefon se zasekne se při přechodu do další položky v nastavení a podržení tlačítka Start, z pětadvaceti pokusů jsem to trefil dvakrát. Zřejmě dochází k přetížení paměti ram. Microsoft informován.