Co bude s Windows10Mobile.cz

I přes publikovaný článek Kam kráčíš Windows 10 Mobile a odchodu třech spolupracovníků jedeme dál, respektive jedu zase sám. Zdarma se jaksi nikomu nic dělat nechce a tento web neprovozuji pro peníze ale pro radost 😀

 

Původně jsem chtěl následovat svoje spolupracovníky a odejít na zasloužený odpočinek. Důvody, když se pachtíte s designem (barvy položek atd) a ,,konkurence,, ho okopíruje, a když po čase přidám reklamní bannery pod název článku tak to během dvou dnů mají také … je to jen náhoda nebo lenost něco vymyslet sami. Vy jichž se to týká, vydechněte, nádech a dost. Vše je zdokumentováno, ověřeno a připraveno na jedno kliknutí k odeslání na patřičné úřady.

 

Po oficiálním vypuštění aktualizace na Windows 10 Mobile Redstone 1 bude nějaký čas Microsoft vyhodnocovat data, poté spustí další kolo Insider programu pro Windows 10 Mobile Redstone 2. Do tohoto se plně zapojí moje Lumia 650, stihne ji podobný osud jako její předchůdkyni od nokie (Lumia 920). Co ta se chudinka natrápila, zejména první buildy na w10m byly někdy až smrtící. Zaseknutý telefon a při obnově skrze pc se seknul opět s červeným displejem někde mezi boot režimem a to je jedno. Celkem L 920 přežila tuto klinickou smrt dvakrát, přežila kupodivu i třetí kdy při obnově skrze pc vypadnul proud, bouřka si nevybírá. To se má L 650 na co těšit, z tohoto důvodu hodlám pořídit další telefon, ale jaký a jaký operační systém. O tom v dalším článku jenž má zatím pracovní název Čím nahradit operační systém Windows 10 Mobile.