Dotazník pro členy programu Windows Insider za 1 500 USD.

Dobrý den,
doufáme, že jste s programem Windows Insider spokojení.
Chceme, aby program Insider byl vždy co nejlepší. Proto se na vás každý rok obracíme s naším dotazníkem pro insidery, abychom věděli, co je pro vás důležité.
Vaše názory nám pomohou ještě více vyladit program podle vašich specifických zájmů a potřeb. Dotazník je také výborným nástrojem, jak se dozvědět o různých činnostech a zdrojích insiderů.
Dotazník je dostupný zde (každý člen obdrží jedinečný odkaz dle přihlášené ho emailu). Vyplňte dotazník Windows Insider a odešlete své odpovědi do 6.únor 2017 a můžete vyhrát dárkový certifikát v hodnotě 1 500 USD, uplatnitelný v online obchodě Microsoft.
Vaše soukromí a důvěru bereme nesmírně vážně. Vaše data zadaná v dotazníku nebudou sdílena mimo společnost Microsoft.
Děkujeme vám za účast! Jako vždy Vám děkujeme za členství v programu Windows Insider.
Tým programu Windows Insider

Dotazník je obsáhlý a zasahuje i do soukromí, na 34 otázce jsem byl na 60%, počet otázek neprozradím. pokud se chcete zúčastnit losování o dárkový certifikát v hodnotě 1 500 USD, uplatnitelný v online obchodě Microsoft musíte dojít až na konec.

Dotazník končí po zodpovězení všech otázek.

Děkujeme!
Děkujeme za vyplnění tohoto dotazníku. Vaše odpovědi jsou opravdu cenné a pomáhají nám zlepšovat a rozšiřovat program Windows Insider. Vaše soukromí a důvěru bereme velmi vážně: pokud máte dotazy nebo komentáře, pište na naši adresu winsiderder@microsoft.com. Zde si můžete také přečíst naše zásady ochrany osobních údajů.
Microsoft Corporation
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052.
Využívá technologii SurveyGizmo pro společnost Microsoft. Tento průzkum provádí tým programu Windows Insider.