Automobilová diagnostická jednotka pro OBD II s Bluetooth ELM 327 pro Android, Windows Phone a Windows 10 Mobile.

ELM327 Bluetooth Univerzání Auto Diagnostika umožňuje bezdrátový přenos ke čtení diagnostických chybových kódů a zobrazování jejich významů, více než 3000 kódů v databázi. Přečtěte si kdykoliv sami chybové kódy vašeho auta s touto diagnostikou a šetřete i 500,-Kč za základní diagnostiku v autoservisu.
Tato verze podporuje více operačních systémů, lépe spolupracuje se softwarem a je o třetinu menší. ELM327 disponuje podporou všech současných pěti standardů OBDII, umožní tedy diagnostikovat jak americké, tak i evropské značky včetně současného CAN-Bus. V titulní obrazovce klikněte v levém dolním rohu na „Menu“ › „Settings“ › OBD adapter settings › Choose bluetooth device › vyberte jednotku OBD II.
celá specifikace OBD II
Po předchozím neúspěchu s Windows 10 Mobile (Lumia 650 + KIA RIO LS 2002 – Windows 10 Mobile a chytrá garáž s ELM 327 automobilová diagnostika)

Dnes OBD II testována s Nokia Lumia 520 (Windows Phone 8.1) a KIA RIO LS 2002, automobilová diagnostik pomocí aplikace OBD Auto Doctor.
Použil jsem standardní postup: čidlo zapojte do OBD II portu Vašeho vozu. Otočte klíčkem do polohy 2. V bluetooth manageru v telefonu/tabletu vyhledejte nové zařízení označené jako OBD II. Spárujte. Kód pro spárování je 1234. Pro správnou funkci je zapotřebí mít instalovaný některý z výše uvedených programů v mém případě OBD Auto Doctor.
Po spárování pár okamžiků napětí a následované vítěstvím pro Windows Phone nad Windows 10 Mobile, žlutý pruh se změnil na zelený a připojeno …

Základní verze aplikace funguje, pro další podrobnou diagnostiku je nutné přikoupit další části aplikace.