Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 14915.

co je nového:
Udělali jsme několik vylepšení u překladů.

 

co je opraveno:
Opravili jsme problém, pokud přesunete aplikace mezi SD kartu a vnitřní paměť (oběma směry), tyto aplikace jsou ve stavu čekání.
Opravili jsme problém u Cortany, převod textu na řeč z minulého buildu.
Změna funkce přes nastavení > aktualizace a zabezpečení > Windows Insider Program například nastavení prsten by mělo nyní pracovat znovu v tomto sestavení.
Opravili jsme problém v kompatibilitě z nedávné změny platformy, který způsobuje, že aplikace Yahoo Mail, Trivia Crack, Google a Skype Translator Preview aplikace dojde k chybě.
Opravili jsme chybu, kde zkoumá upřesňující nastavení Microsoft Edge by mělo za následek následné stahování v Edge ukládat do výchozího umístění, spíše upřednostňované umístění nastavení v části Nastavení > systém > úložiště.

 
Opravili jsme chybu pro zařízení podporující kontinuum, které by mohlo mít za následek dočasnou neschopnost k připojení ke dříve spárovanému Windows 10 PC.
Aktualizovali jsme nastavení zvuků tak, že MP3 a WMA soubory přímo z OneDrive nebo zkopírována z Průzkumníka souborů do složky vyzváněcích tónů v telefonu se nyní automaticky zobrazí v seznamu dostupné zvuky pro vyzvánění, alarmy a upozornění.

 

 

známé problémy:
Nelze stáhnout a nainstalovat další řeč a jazykové balíčky.