Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 14926.

co je nového:
Na stránce nastavení Wi-Fi (mobilní): aktualizujeme podle našich zkušeností o sjednocování nastavení napříč zařízeními. Aktualizovali jsme stránku nastavení Wi-Fi přes nastavení > síť a bezdrátové připojení > Wi-Fi na mobilní aby odpovídal, jak to funguje na PC. Nová stránka nastavení Wi-Fi není ještě kompletní, budeme pokračovat. Pokud potřebujete, můžete k používání na stránce nastavení Wi-Fi (starší) přístup k jakékoli chybějící funkce. Kromě toho jsme přidali možnost pro připojení k sítí WPS (Wi-Fi Protected Setup) v telefonu

 

 

co je opraveno:
Opravili jsme měřítka problém na zařízeních, například Lumia 635, 636 nebo 638 kde konci určitých aplikací, jako jsou zprávy a mapy, odříznuty a vykresleny mimo obrazovku.
Opravili jsme problém, kdy zvuk stisknutí a zamknout/odemknout je sotva slyšitelný, když telefon používal střední hlasitost.
Opravili jsme chybu, je-li doba klidu byla tato volba zapnuta, nápis oznámení nezačal, objevují znovu, dokud bylo otevřeno centrum akcí nebo interaktivní oznámení vyskočilo a bylo ukončeno.
Opravili jsme problém, kdy Cortana selhala při pokusu o otevření stránky připomenutí.
Vylepšili jsme spolehlivost s VPN nastavení stránky pomocí nastavení > síť a bezdrátové připojení > VPN.
Opravili jsme problém, kdy miniatura videa měla nesprávný poměr stran v aplikaci Fotky při posouvání prostřednictvím Camera Roll.

 

 

známé problémy:
Některá zařízení, například Lumia 650 kdy se nezdaří instalace tohoto buildu s chybou 0x80188308.
Centrum akcí se ukončeno, pokud přejetím nahoru na prázdném prostoru (oblast centra akcí, které se nezobrazuje žádné oznámení).
Používání telefonu jako mobilní hotspot bude fungovat jen na poprvé, ale následné pokusy o použití této funkce bude mít za následek nemožnost zapnout hotspot, až po restartování telefonu.