Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 14946.

co je nového:
Samostatné nastavení časového limitu ( na monitoru) při použití Continuum pro telefon.
Aktualizované nastavení Wi-Fi.
Rozšiřování textové predikce do více jazyků.

 

Přidána možnost, pro zabránění automatické opravy textu: Na svém telefonu, když vidíte automatickou opravu (prvním kandidát je tučně), a to není to, co jste chtěli, nyní uvidíte, co jste původně zadali jako druhý kandidát. Klepnutí na kandidáta zabráníte automatické opravě a systém se naučí slovní zásobuu.
Možnost odebrat slovo z uživatelského slovníku: Pokud zadáte chybně napsané slovo, můžete klepnout na červenou squiggled slovo a potom klepněte na znaménko „+“ . Nyní máte způsob, jak ručně odstranit špatné položky: klepnutím na slovo se vám nelíbí v textovém poli, a uvidíte kandidáta, který je slovo s „-“ znaménko před ním. Klepnutí na tomto kandidátovi bude slovo úplně odstranit ze svého uživatelského slovníku.
Změnili jsme četnost plánovaných zálohování pro mobilní zařízení na jednou týdně. Ruční zálohování – Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Zálohování a klepnutím na tlačítko „Další možnosti“ odkaz v dolní části. Jako vždy je dobré provést zálohu vašeho přístroje před aktualizací na novou verzi.

 

co je opraveno:
Opravili jsme problém který způsoboval, že textové zprávy skončily jako neodeslané.
Je-li váš telefon připojen k počítači a máte dlouhé seznamy pořízených fotografií, budou nyní podstatně rychleji načítání v Průzkumníkovi.
Opravili jsme problém vyplývající z video náhledů, někdy nejsou zobrazeny v WhatsApp.
Opravili jsme problém který měl za následek u aplikace fotoaparátu – videozáznam, mírné praskání ve zvuku.