Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 14951.


co je nového:
Aplikace Camera získala velkou aktualizaci pro Insiders. Přepracované rozhraní fotoaparátu pro snadné používání.
co je opraveno:
Francouzská klávesnice (s výjimkou francouzštiny (Kanada), pro které se tato pravidla nevztahují) se nyní přidat mezeru před i po při použití dvoudílných interpunkční znamének, jako je středníkem, otazník a vykřičník.
Opravili jsme problém nastavení spouště fotoaparátu, Nastavení zvuků přes Nastavení> Individuální nastavení> Zvuky.

 

 

známé problémy:
Po přihlášení do aplikace, jako je Zpětná vazba, Groove, MSN News, atd pomocí svého účtu Microsoft, pokud se odhlásíte nebo jste odhlášeni z těchto aplikací nebude fungovat. Pokud se tak stane a vy se nemůžete přihlásit ke zpětné vazby Hubu, můžete nám zaslat svůj názor prostřednictvím fóra .
Při restartu telefonu na tento build a Build 14946 z minulého týdne, zařízení se zdá, „stojící“ na modré obrazovce logo Windows během spouštěcí cyklu. Identifikovali jsme 2 chyby způsobující tento problém a pracovní odbavit opravy brzy. Nicméně, je „přilepená“ je pouze dočasný. Podle toho, které zařízení máte, váš telefon může být v tomto zablokovaní tohoto stavu po dobu 20-30 minut, ale nakonec bude postupovat na obrazovku uzamčení. Neexistuje žádný trvalý vliv z těchto 2 chyby, jen nečekaně dlouhou dobu spuštění. Prosím nevypínejte zařízení! Toto bude trvat déle, neresetujte zařízení nechte spouštěcí cyklus dokončit.
Excel Mobile zamrzá po přidání listů a nakonec se ukončí.
Nastavený limit dat se může dostat do stavu, kdy je limit překročen bez upozornění. Chcete-li tento problém vyřešit, přejděte na nastavení> Zařízení a sítě> Využití dat a odstranit a znovu nastavení datovým limitem.