Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 14977.

co je nového:
internetový prohlížeč Microsoft Edge lze nyní používat také jako čtečku knih ve formátu EPUB.

microsoft-edge-epub
co je opraveno:
Změnili jsme vykreslování technologie používané pro mnoho typů UWP obsahu aplikace, prosím poskytněte zpětnou vazbu prostřednictvím zpětné vazby Hub, pokud si všimnete nové vizuální chyby v UWP aplikací.
Odstranili jsme možnost nejvyšší úrovně v Nastavení oznámení pro deaktivaci alarmů na obrazovce uzamčení – spolehlivost alarm je nejvyšší prioritou pro nás, a my jsme našli toto nastavení bylo často povoleno náhodně, aniž by s vědomím, že to by přestalo poplachy způsobené bdění telefon, kdy byl telefon uzamčen. Pro ty, kteří stále chtějí povolit toto nastavení, je to bude i nadále k dispozici v rámci nastavení oznámení per-app.
Oznámení z Nastavení lze nyní upravit nebo zakázat – volba je dostupná pod Nastavení> Systém> Upozornění> Nastavení
Jsme povolili podporu OAuth pro účty Yahoo Mail. Tím se zlepší synchronizace spolehlivost těchto účtů, a poskytují bezpečný zážitek při procházení Váš e-mail.
Opravili jsme problém, kdy odpojení a opětovném připojení sluchátka a při sledování videa by mohlo mít za následek že zvuk již nefunguje.
Opravili jsme problém, při určité hudební aplikaci nečekaně zastaví přehrávání hudby po jedné písni.
Opravili jsme problém, kdy zavírání kartu v Microsoft Edge, ukončení aplikace a poté oživení by to někdy vést k otevření prázdné stránky s webovou adresu na kartě Skryté je do adresního řádku.
Opravili jsme problém, kdy byla stránka Start Nastavení není rendering, když se otevřel na externí obrazovce při použití Continuum.
Udělali jsme řadu vylepšení překladu, včetně, na francouzštině (Francie a Kanada) reproduktory, kterým se stanoví gramatické chyby v textu „Nezapomeňte!“ Vidět při vypínání telefonu, takže to teď říká, že „N’oubliez pas „, a pro čínské reproduktory, kterým se problém, kdy možnost vymazání čínský vstup vstupní historie metoda editor byl zobrazuje v angličtině spíše než Číňané. Pokud vidíte jakékoliv další překlady, které nejsou, jak byste očekávali, přihlaste zpětné vazby – my poslech!
Opravili jsme problém, kdy, pokud oznámení nad zámkem byly vypnuty, bootování zařízení a okamžitě kontrolu Centrum akcí, kdy je telefon byl zamčený by mohlo mít za následek Action Center nezobrazují žádné oznámení poté, co byl telefon odemkl nastavení projeví.
Opravili jsme problém, Zasvěcenci může zažili, kde se aplikace Fotoaparát by mohl po použití hardwarové tlačítko fotoaparátu, zatímco na obrazovce byl vypnutý, nebo když se na obrazovce Glance neobjeví.
Opravili jsme problém, kdy Bengálština (Bangladéš) Text predikce klávesnice může přestat fungovat po zadání znaku následovaný samohláskou značkou.

 
známé problémy:
Vyhýbejte pokusu o instalaci nových jazyků, klávesnic a řečové balíčky na svém telefonu. Tam je šance tato stahování může uvíznout a ne dokončit stahování. Máte-li existující jazyky, klávesnice, a řečových balíčky nainstalované – budou přenést při aktualizaci pro novostavby. Můžete použít Nástroj pro obnovení zařízení se systémem Windows se vrátit k Windows Phone 8.1 nebo Windows Mobile 10, nainstalujte všechny jazyky, klávesnice, a řeč balíčky budete potřebovat a pak aktualizaci na nejnovější verzi v rychlém kruhu jako dočasné řešení.
Windows 10 telefony s 8 GB vnitřní paměti, jako je například Lumia 550 bude při pokusu o aktualizaci na tuto verzi pravděpodobně obdrží 0x800700b7 chybu. Pro více informací, přes hlavu na tomto fóru příspěvek .
Systémové související oznámení (např Bluetooth, USB / Automatické přehrávání, atd.) Nefungují.