Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 15007.


co je nového:
Synchronizace nastavení pomocí Azure Active Directory (AAD): nyní můžete synchronizovat svá nastavení na AA-Joined telefonů pomocí Enterprise State Roaming, jako jsou hesla, profilů Wi-Fi, EDGE oblíbeným, EDGE seznamu četby a dat aplikací napříč počítačích a mobilních zařízeních. Chcete-li získat co nejvíce z této funkce, zkontrolujte, zda je synchronizace zapnutá pro stejný účet na svém mobilním a stolním zařízení pod Nastavení > Účty > Synchronizace nastavení.
Resetování aplikace: pokud aplikaci nefunguje správně, jděte do Nastavení > Systém > Úložiště a přejděte do aplikace. V rozšířeném nastavení této aplikace, nyní uvidíte možnost „Reset“. Klepnutí na to vymaže mezipaměť app a obnovíte aplikaci jako kdyby byla právě instalována (aniž by jste ji museli znovu instalovat).
Cortana ovládá i hudbu: nyní můžete používat Cortanu pro ovládání přehrávání hudby (pouze EN-US).Pro poslechu hudby v jednom z těchto aplikací, můžete také použít svůj hlas pro ovládání přehrávání a hlasitosti. S rozhlasovými stanicemi, často chtějí vědět, co to chytlavá melodie se, že hraje miliónkrát, a tak jsme přidali podporu pro „Co se Playing“ . Zkuste říci „Hey Cortana, co je to hrát“ toto funguje pro všechny aplikace určené k přehrávání hudby.
Přidána podpora rozpoznávání hudby Chinese: Cortana nyní rozeznat hudbu pro zákazníky v Číně.
Cortana přihlášení pomocí Azure Active Directory (AAD) totožnosti: tato funkce vám umožní přihlásit se do Cortany s vaší prací nebo školního účtu namísto svého MSA, což vám umožní používat Cortanu, i když vaše organizace nepodporuje MSA.
Další nové funkce: více opakování volby pro Cortana Upomínky, webové platby, vylepšená čitelnost pro UWP aplikace s vysokým kontrastem, nastavení stránky, aktualizované nastavení přístroje, nová možnost pozastavit aktualizace, šifrování pro SD kartu a vylepšení Glance Screen.

co je opraveno:
Zvuky budíku začínají na mírně vyšší úrovni hlasitosti.
Opravili jsme problém, zasvěcené osoby s některými zařízeními, jako je Lumia 950, může zažili, kde je jejich telefonní někdy trvalo nečekaně dlouho ukázat až po připojení do svého počítače.
Opravili jsme problém, který souvisí s notifikacemi (např Bluetooth, USB / automatické přehrávání, atd) nefungoval.
Aktualizovali jsme zkušenosti při použití Cortanu přijímat příchozí SMS zprávy přes Bluetooth, aby bylo spolehlivější.
Opravili jsme problém, kdy nahrávání videa v režimu na výšku, nemusí přehrávání se správným poměrem stran.
Opravili jsme problém v minulém buildu, dlaždice Skype Preview neaktualizují pomocí výstražného odznakem kdy byla přijata nová zpráva.
Opravili jsme problém, kdy některé stránky připnuté ke spuštění z Microsoft Edge.
Opravili jsme problém, kdy dialogové okno PIN SIM karty zobrazilo zkrácený text v určitých jazycích.
Opravili jsme problém, který by mohl vyústit v zaseknutí telefonu na obrazovku Goodbye při restartování, pokud bylo povoleno Bluetooth.
Opravili jsme problém vyplývající v kalendáři aplikace Outlook někdy zobrazující nesprávné datum na jeho živé dlaždice poté, co začal nový den.
Opravili jsme chybu, která bránila poslechu oznámení aplikací (jako nositelné aplikací) v přístupu k údajům na nejnovějším buildu.

známé problémy:
Chybí pozdrav Dobrý den na zamčené obrazovce.
Problémy s AAD nastavením Identity Sync.