Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 15025.

co je nového:
Microsoft Edge nyní může číst nahlas e-knihy stejně jako na PC! Stačí stisknout tlačítko „číst nahlas“ v pravém horním rohu po otevření vaší e-knihy. Tato funkce je také rozšířena na všechny non-shop EPUB souborů pomocí Microsoft Edge.
Podporované jazyky: ar-EG, ca-ES, da-DK, de-de, en-AU, en-CA, en-GB, en-IN, en-USA, ES-ES, es-MX, fi- FI, fr-CA, fr-fR, it-IT, ja-JP, nb-NO, nl-BE, nl-NL, pt-BR, pt-PT, SV-SE, TR-TR, zh-CN.
Microsoft Edge nyní zobrazí celobarevné emoji na webových stránkách které je používají.
Aktualizovaný Feedback Hub počínaje verzí aplikace 1.1612.10251.0.
Nový mono zvuk: zrakově postižení uživatelé používají aplikaci pro čtení z obrazovky ke čtení obsahu na svých telefonech. Nyní můžete přepnout zvuk na mono rovnou z nové sekci Audio pod Nastavení> Snadný přístup> Další možnosti.

co je opraveno (Translate with Bing):
Opravili jsme problém, což v e-mailu aplikace Outlook a kalendář dlažba, někdy se již aktualizace pro některé zasvěcenci, dokud měl velikost dlaždice.
Opravili jsme chybu, kde zasvěcenci se některá zařízení, například Lumia 635 a 636, nemusí být možné ručně změnit jas.
Zasvěcenci Windows by měl již mít potíže s připojením k určité weby Google kvůli implementaci nového modelu zabezpečení vyjel k dalšímu zvýšení bezpečnosti uživatelů.
Pomoci zachránit znaků při psaní do pole limit znaků, Přidali jsme nový klíč dítě tři tečky pro jazyky vycházející z latiny (například angličtiny, němčiny a francouzštiny) když stisknete a podržíte klíč období na dotykové klávesnici.
Opravili jsme chybu, kde se v nedávných sestavení nepracoval klidu tlačítko rychlé akce v centru akcí.
Opravili jsme chybu, kde oznámení pomocí stylizované ikony měl nečekané množství výplně pod zařízení vysokým rozlišením DPI.
Opravili jsme problém, kde by otevřít přijetí nové e-mailové oznámení a klepnutím na zprávu otevřete aplikaci Pošta nebo zprávu.
Vývojáři aplikací mohou nyní požádat o připínat jejich primární dlaždice, stejně jako sekundární dlaždice, umožňuje aplikace zvýraznit jejich úžasné živé dlaždice – viz Tento blog post pro více informací.
Opravili jsme problém, kde na některých telefonech Lumia, například Lumia 950, nebyl žádný stmívání před vypnutím obrazovky.
Opravili jsme problém, kde by se stisknutí klávesy Print Screen na klávesnici v kontinuu obrazovky druhého displeje.
Opravili jsme chybu, kde nebyly náhled miniatury zobrazeny očekávaným způsobem v přepínač úloh, při použití kontinua.
Opravili jsme chybu vliv aplikace napsané pro Windows Phone 8.1, kde bude narušena, pokud určité typy dialogy byly otevřeny v aplikaci a dotykové klávesnice přišel.
Vylepšili jsme výdrž baterie při OneDrive nebo podobné úkoly, které jsou spuštěny na pozadí.
Opravili jsme problém, kde by se živé dlaždice Cortana prázdné a nebude zobrazovat ikonu Cortana pro některé jazyky.
Opravili jsme problém, kde stisknete tlačítko mic v Cortana a okamžitě stisknutím tlačítka přejít na klávesnici, by mělo mít za následek chybu „Není nic slyšet“, nikoliv projev vstupní stornována a hledání provedené.
Opravili jsme problém, kdy popis pro nový oddíl aplikace nastavení uvedené nastavení plochy, spíše než v mobilních počítačích.
Opravili jsme problém, kde by propustit dotykové klávesnice, po stisknutí enter když vyhledáte na aplikace & funkce nastavení stránky.
Opravili jsme problém, kde by přestat pracovat po Bluetooth byly vypnuté a zpět na média tlačítka na klávesnici připojenou k telefonu přes Bluetooth.
Opravili jsme problém, kde může někdy zobrazí nastavení prázdné kromě vyhledávacího pole (dokud to byl uzavřen a znovu otevřen).
Opravili jsme problém, kde by se ozubené pixelated na vysoké rozlišení DPI zařízení při nastavení byla připnutá na úvodní obrazovku.
Opravili jsme problém, kde může reagovat a potom crash po klepnutí na „Opravit Me“ nebo „Start\Stop Insider náhled sestavení“ nastavení na stránce nastavení programu Windows Insider.
Opravili jsme problém, kde by nastavení crash na přihlašovací stránce Možnosti Pokud poklepal „Zapomněl jsem svůj pin“, znovu nastavit, pak poklepal „odebrat“.
Opravili jsme problém, kde řetězec říká SystemSettings.ViewModel.SettingEntry byl neočekávaně zobrazí na stránce nastavení programu Narrator.
Opravili jsme chybu, která mohla mít za následek Messaging app ikony na zamykací obrazovce, někdy se objevuje jako červený symbol X oproti očekávané zprávy bubliny.
Opravili jsme problém, následek videí pořízených pomocí aplikace kamera nečekaně objevuje s miniaturami šedě ve fotografiích.
Opravili jsme chybu v nedávných sestavení následek mobilní připojení někdy nečekaně nefunguje po restartování počítače pro zasvěcené na určitých mobilních sítí.
Opravili jsme problém s určitou připojených periferních zařízení Bluetooth což ve službě Hudba Groove není pokračování v přehrávání hudby po ukončení hovoru Skype.
Opravili jsme problém, následek podcastových aplikací je ztlumen, po aplikaci byl pozastaven.
Opravili jsme problém, což má za následek vypravěč není schopen číst seznam možných tónů, která by mohla vydat ze vyzvánění při výběru tón budíku v Budíky a hodiny aplikace.

známé problémy (Translate with Bing):
Rozpoznávání řeči sady nelze stáhnout na tomto sestavení.
Ninja kočka emoji zobrazit dva znaky na klávesnici namísto očekávané.
Přidání nové karty / placení s již existující karty nebudou fungovat v Microsoft Wallet.
Microsoft Edge není někdy nečekaně otočit do režimu na šířku. Pokud k tomu dojde, zkuste rychle zamykání a odemykání telefonu.
Přidáno: Někteří pracovníci hlásili, bít chyba 80080008 při pokusu stáhnout/instalovat aktualizace. Zjistili jsme příčinu tohoto problému a opravu v dílech, ale nebude k dispozici, dokud nebude doručena na novější sestavení. Je-li v současnosti věnujete tuto chybu, řešení je jednoduché: Restartujte zařízení a potom znovu vyhledat aktualizace.