Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 15043.

co je nového:
tento build je ve znamení závěrečných úprav a oprav posledních chyb.

co je opraveno (Translate with Bing):
Opravili jsme problém způsobující že nastavení aplikace se zhroutí, když přejdete na nastavení > zařízení a měli byste být schopni párovat Bluetooth zařízení bez jakýchkoliv problémů. Rychlé akce Bluetooth z centra akcí by měl také teď znovu pracovat. Tento problém mohl také výsledkem snížení spolehlivosti rychlou akci baterku.
Pomocí Continuum bezdrátově připojit k displeji by měl také fungovat podle očekávání.
Opravili jsme problém, výsledkem je otáčení obrazovky někdy nečekaně nepracuje na poslední let Insider.
Opravili jsme problém, kdy nebyly živé dlaždice aktualizace některé aplikace, například aplikace Outlook poštu a kalendář.
Opravili jsme problém, kde v části Nastavení > aktualizace a zabezpečení > Aktualizace telefonu zasvěcenci může zobrazit text „Některá nastavení spravuje vaše organizace“ i v případě, že telefon nebyl spravován organizací.
Opravili jsme chybu z posledních letů, kde nelze vložit nebo přetáhnout složku z PC do telefonu
Opravili jsme problém, kde klepnete na odkaz na webové stránky s přidružené aplikace by crash Microsoft Edge a neotevře se přidružená aplikace.

Opravili jsme chybu, kde ke stažení z Microsoft Edge přímo na SD kartu neočekávaně použít prostor v úložišti místní telefon.
Opravili jsme chybu, kde klávesnice může propustit po druhý při otevření nové karty v aplikaci Microsoft Edge a rychle začíná psát.
Opravili jsme chybu, která mohla mít za následek vaše osobní psaní slovníku jsou neočekávaně odstraněny a museli trénovat klávesnice úplně od začátku.
Opravili jsme chybu, kde se během stahování aktualizace telefonu, po odpojení opětovným připojením k síti Wi-Fi díky nízké rychlosti, kterého se můžete dostat chybu stahování potřebuje lepší spojení pokračovat navzdory aktuálně připojení k dobré připojení Wi-Fi.
Zlepšili jsme možnosti přehrávání videa při používání Continuum pro telefon bezdrátově přes Miracast.
Ikona programu Windows Insider v části Nastavení > Aktualizovat & bezpečnost by měly být již na správném místě.

známé problémy:
Sadu Rozpoznávání řeči nelze stáhnout na tomto sestavení.
Přidání nové karty / placení s již existující karty nebudou fungovat v Microsoft peněženkou.