Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 15051.

8. BŘEZNA 2017 3:01 PM

AKTUALIZACE 3/10: Vydali jsme Windows 10 Insider náhled sestavení 15051 pro mobilní telefony na Windows zasvěcenci v pomalém kruhu.

Ostatní změny, vylepšení a opravy pro mobilní zařízení:
Vážíme si několik z vás nám pošlete zpětnou vazbu na tento a minulý týden, jsme se zaměřili na řešení problémů, které mělo za následek časté restarty pro některé zasvěcenci na sestavení 15047. Pokud nadále dochází k neočekávanému restartování, ujistěte se, že jste v zpětnou vazbu nám pošlete přes zpětnou vazbu Hub tak tým může podívat!
Opravili jsme problém, což vede k určité složky Doručená pošta aplikace, například Kalkulačka, Outlook Mail, Outlook kalendář, Hudba Groove, již jsou v systému po hard reset.
Opravili jsme problém, což v aplikaci Hudba Groove není pokračování v přehrávání po ukončení hovoru, je-li aplikace se zpomalil během hovoru.
Opravili jsme problém, kde pravidelně přiloží větší fotografie ke zprávě přijaté v aplikaci zprávy nebude fungovat.
Opravili jsme chybu z posledních letů v určitých aplikací, pokud jste vybrali upravitelný text a stisknout Shift na klávesnici, kde by selhání klávesnice.
Opravili jsme problém, vliv některých UWP aplikace pomocí čepů, jako je sport, kde ovládací prvek pivot by nakonec stává posun po rychle potáhněte prstem přes otočnými čepy.
Opravili jsme problém, kde žádají Cortanu přečíst že textovou zprávu přes Bluetooth s mnoha zpět emoji by mělo za následek vysoký pronikavý zkreslený šum.
Opravili jsme problém, kde po inovaci někteří pracovníci byli nečekaně vidět plnou QWERTY klávesnice na zamčené obrazovce namísto pin pad.

Známé problémy pro mobilní zařízení:
Objevili jsme chybu, která způsobuje úlohy na pozadí není spuštěna na pozadí jako by například OneDrive na fotoaparát roll funkce synchronizace. Prosím překontrolujte vaše fotografie jsou synchronizovány se službou OneDrive na nejnovější sestavení. Máme opravu tohoto problému v nadcházející sestavení, kde se znovu spustí úlohy na pozadí a složka z fotoaparátu se budou synchronizovat do služby OneDrive, podle očekávání.
Je-li vaše zařízení dojde k neočekávanému restartování, v některých případech může dojít ke ztrátě hovor, text a historie e-mailu mohou být ztraceny. Vyšetřujeme aktivně tento problém. Pokud se domníváte, že jste to odpálili, prosím nahoru hlasování tato zpětná vazba položky v centrum Feedback.
Rozpoznávání řeči sady nelze stáhnout na tomto sestavení.
Přidáno: Někteří uživatelé hlásí, že stránky jsou neustále překládky nebo osvěžující, zejména v době, kdy jsou uprostřed posouvání v aplikaci Microsoft Edge. Vyšetřujeme.

(Translate with Bing)