Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 15055.

10. BŘEZNA 2017 10:02 AM

Ostatní změny, vylepšení a opravy pro mobilní zařízení:
Opravili jsme chybu z posledních letů, kde ovládání hlasitosti může přestat pracovat při poslechu hudby v drážce po koncový bod změny (například připojením sluchátek).
Vylepšili jsme spolehlivost rozpoznávání řeči tím, že opraví chybu, kde Cortana byl neočekávaně selhání s chybou připojení.
Opravili jsme chybu, kde se nesnažili víceotáčkové Cortana hlasové interakce (například při vytváření připomenutí v několika částech, nikoli v jedné větě).

Známé problémy pro mobilní zařízení:
Objevili jsme chybu, která způsobuje úlohy na pozadí není spuštěna na pozadí jako by například OneDrive na fotoaparát roll funkce synchronizace. Prosím překontrolujte vaše fotografie jsou synchronizovány se službou OneDrive na nejnovější sestavení. Máme opravu tohoto problému v nadcházející sestavení, kde se znovu spustí úlohy na pozadí a složka z fotoaparátu se budou synchronizovat do služby OneDrive, podle očekávání.
Je-li vaše zařízení dojde k neočekávanému restartování, v některých případech může dojít ke ztrátě hovor, text a historie e-mailu mohou být ztraceny. Vyšetřujeme aktivně tento problém. Pokud se domníváte, že jste to odpálili, prosím nahoru hlasování tato zpětná vazba položky v centrum Feedback.
Tam je chyba v tomto sestavení, která může způsobit řadu Doručená pošta aplikace nezdaří spustit (například úložiště). Neexistuje žádné řešení pro obnovení úložiště bohužel. Tento problém také zabrání přijetí jakékoli aktualizace aplikace z obchodu, pokud pro vás pracuje v obchodě. Pro toto řešení je k aplikaci odinstalovat a znovu nainstalujte aplikaci z úložiště. Tento problém bude vyřešen v další sestavení. Rozpoznávání řeči sady nelze stáhnout na tomto sestavení.
Někteří uživatelé hlásí, že stránky jsou neustále překládky nebo osvěžující, zejména v době, kdy jsou uprostřed posouvání v aplikaci Microsoft Edge. Vyšetřujeme.

(Translate with Bing)