Windows 10 Mobile Redstone 2 Insider Preview build 15063.2.

Ostatní změny, vylepšení a opravy pro mobilní zařízení:
Opravili jsme chybu, způsobuje řadu Doručená pošta aplikace nezdaří spustit (například úložiště) a také všechny aktualizace aplikací z obchodu brání v práci. Děkuji všem za zaslání zpětné vazby kolem toho.
Jsme opravena vzácná chyba pozadí úlohy není spuštěn na pozadí, jako by například OneDrive na fotoaparát roll funkce synchronizace. Úlohy na pozadí by měl pracovat znovu podle očekávání a fotoaparátu bude znovu synchronizovat do služby OneDrive.
Opravili jsme problém, kdy v některých případech může dojít ke ztrátě hovor, text a historie e-mailu může dojít ke ztrátě Pokud vaše zařízení dojde k neočekávanému restartování.
Projev balíčky měli stáhnout a nainstalovat normálně.
Opravili jsme chybu pro zasvěcené u některých vozů, což má za následek selhání připojení po párování Bluetooth.
Opravili jsme problém, kde nahradí výchozí APN pro LTE v telefonu nebude fungovat.

 
Známé problémy pro mobilní zařízení:
Aktualizace z Windows 10 výročí aktualizace (sestavení 14393) přímo do tohoto sestavení nebude fungovat. Bude další směrování lze získat k tomuto sestavení. Pokud používáte THEWDRT jít znovu flash zařízení a připojte se k rychlé kruhu, nebude být nabídnuto toto sestavení a místo nabídnuto sestavení 15055. Jakmile budete na sestavení 15055, zařízení najdete sestavení 15063 a pak provést aktualizaci.
Někteří uživatelé hlásí, že stránky jsou neustále překládky nebo osvěžující, zejména v době, kdy jsou uprostřed posouvání v aplikaci Microsoft Edge. Vyšetřujeme.
PŘIDÁNO 3/21: Pokud dostanete oznámení „Restartujte telefon předtím, než můžete začít dostávat buildy Insider Preview“ Toto sestavení – není restartujte telefon a uvidíte toto fórum!
PŘIDÁNY 3/28: Klávesnice někdy se nezobrazí při vstupní textové pole je vybrán v aplikaci Microsoft Edge.

(Translate with Bing)