Windows 10 Mobile Redstone 3 Insider Preview build 15204.

co je opraveno:
Přidali jsme novou soukromou stránku pro Windows Mobile 10 OOBE zkušenost, která vám umožní rychle a efektivně provést běžné změny, o ochraně osobních údajů při nastavování zařízení. Více si můžete přečíst o naší Windows 10 o ochraně osobních údajů zde.
Opravili jsme problém, při kterém klávesnice se někdy neobjeví, když je vybrán vstupní textové pole v aplikaci Microsoft Edge.
známé problémy:
Pokud se zobrazí chyba 800b0109 při pokusu o stažení tohoto sestavení, přejděte do Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Windows Insider programu a zkontrolujte, zda restart zpráva – prosím restartujte zařízení odtamtud a pak kontrolovat aktualizace znovu a měl by být schopen stahovat sestavení, jak se očekávalo.
Pro Insiders kteří provedli upgrade z předchozího buildu 150xx, „Add Bluetooth nebo jiných zařízení“ ?? Nastavení stránky a stránky Connect UX nemusí otevřít.
Někteří uživatelé hlásí, že stránky jsou neustále v načítání, zejména když jsou v polovině jejich posouvání v Microsoft Edge. Jsme vyšetřování.
Tam je problém s Microsoft Edge, kde byste mohli dostat do špatného stavu po otevření nového okna Microsoft hrany a obrazovku vypnout pomocí procesu JIT pozastavena.
Continuum přestane pracovat, pokud je HP Elite X3 uzamčen.
Continuum zůstane viset nebo vykresluje nesprávně po odpojení na zařízeních, jako je Lumia 950.
Obrazovka zařízení může zůstat černá při odpojení od Continuum doku.

Redstone 3 v Insider Preview pro Windows 10 Mobile je pozastaveno …