Build 14361 z Windows 10 Mobile Redstone.

Další build ve znamení oprav a je jich opravdu hodně. Letní vydání Windows 10 Mobile Redstone 1 se nezadržitelně blíží.
Od Dona Sarkar softwarový inženýr, Windows a zařízení Group. Dona Sarkar je novou ředitelkou programu Windows Insider.

co je opraveno (oficiální překlad):
Opravili jsme problém, který způsobuje váš telefon zmrazit po dotyku obrazovky ihned po zapnutí programu Narrator.
Opravili jsme problém výsledkem podivné grey bar jsou často vidět na levé straně okna prohlížeče Microsoft Edge (například po vyvolání kontextové nabídky).
Do budoucna od 14361 budovat preferovaném nastavení DPI bude zálohovat a znovu při obnovení telefonu.
Opravili jsme problém kde „Najít na stránce“ v Microsoft Edge by vždy vyhledejte slovo do pohledu. Jsme také opravena chyba za následek videa hrál na Facebooku blikání, pokud jste začali hrát po otočení telefonu s video v režimu celé obrazovky.
Jsme byl opraven problém, kde byl text zkrácen místo zabalené v Insider programu Windows na stránce nastavení aplikace.
Jsme z leštěného oznámení výpovědi modelu. Teď je-li příjem a propuštění více interaktivní oznámení v řadě, černé průhledné pozadí nelze spustit mizí mezi nimi. Opravili jsme chybu, která byla ztí it odvolat oznámení s obrazem hrdina na problém kde pokukování na oznámení při sledování Netflix by mělo za následek pozastavení, problém kde klávesnice by mohla skončit zahrnující textové pole rychlá odpověď a problém kde oznámení může jen říci „nové oznámení“ video po restartování počítače. Také jsme opraven problém, kde centrum akcí k nečekanému rychle Pokud oznámení už byla rozšířena, když začnete přesouvat centrum akcí hranice. A jsme také opraven problém, kde příchozí oznámení by zastavit centrum akcí od otevření, pokud jste právě bít ji dolů, když oznámení.
Opravili jsme problém „nyní nabíjení“ zvukem, často hraje dvakrát když nabíjecí kabel je zapojen.
Opravili jsme problém kde „Everytime“ nastavení pro to, jak často, aby se zobrazoval dotaz na pin by prázdné stránce přihlásit nastavení po otevření nastavení ze zamčené obrazovky.
Opravili jsme problém plynoucí není schopen nekonečně cyklu vlevo nebo skrz telefon app tabs.
Opravili jsme problém kde Lumia 535 a 540 nebyly zobrazení flash přepnout fotoaparát aplikací.
Aktualizovali jsme modul predikce textu pro uživatele více jazyků, takže teď kandidáty, které se zobrazí po výběru slovo bude založena na aktivní klávesnice jazyka, spíše než jazyk, který byl aktivní v době, kdy byl napsán slovo.
Klávesnici lze použít s jednou rukou s přídavnými zařízeními 5palcový 640 Lumia a 830. Chcete-li použít tuto funkci, stiskněte MEZERNÍK a klávesnici posuňte doleva nebo doprava – co cítí nejvíce pohodlná pro vás! Chcete-li vrátit klávesnice, znovu stiskněte MEZERNÍK a zasuňte zpět do středu. Můžete také snímek klávesnice, stejnou metodou, takže je to blíže k horní části obrazovky, pokud dáváte přednost vyšší přilnavost na vašem telefonu.

známé problémy (oficiální překlad):
Nebude schopen nasadit aplikaci pomocí Visual Studio 2015 Update 2 k telefonu tohoto sestavení. Jako dočasné řešení – můžete nasadit aplikaci pomocí nástroje příkazového řádku Windows 10 nasazení aplikace (WinAppDeployCmd.exe).
V některých případech nemusí fungovat nové cross zařízení Cortana funkce nejprve zvýrazněny v budovat 14356 . Restartování telefonu by měla vyřešit problém a funkce pracují.
Po instalaci tohoto sestavení, můžete si všimnout, že rychlé akce ikony nejsou ve stejném pořadí. To je vedlejší účinek opravy/změny, které jsme provedli v centru akcí. Přeskupit ikony pro vaše upřednostňované pořadí, stačí jít do nastavení > Systém > oznámení & akce > (rychlé akce) a dotknout, drží a pak přetáhněte přeskupit ikony umístit co vás chtějí. Pamatujte si: čtyři položky v horním řádku jsou, co se zobrazí jako okamžitě zobrazit rychlé akce.
Jsme i nadále zkoumat data problémy s některými zařízeními Dual-SIM kde mobilních dat nefunguje správně s druhou SIM. Několik otázek týkajících se mobilních dat s Dual-SIM zařízení byly hlášeny zasvěcenci s poslední dva mobilní staví a vyšetřujeme tyto zprávy.
Přidáno 6/9: Pro telefony, které podporují to, „3 G jen“ a „Pouze 3G a 4G“ mobilní možnosti nemusí správně fungovat pro některé zasvěcených osob, což v sítích 2 G výběru.