Build 14371 z Windows 10 Mobile Redstone.

co je opraveno:
Opravili jsme problém, kdy byla chybějící ikona Nastavení z pozadí aplikací a stránek nastavení využití dat. Také fixní problém, kdy byl tlačítko Add (+) musí být připnuté na určitých stránkách, například na stránce nastavení řeči, a opraven také problém, kdy by se stránka s nastavením baterie spadla v případě, že „využití aplikacemi“ časový interval byl změněn, zatímco seznam aplikací se stále nahrává.
Opravili jsme problém který měl za následek případnou změnu stoupání po automatické změně skladby při poslechu některých mediálních souborů proudily z OneDrive Groove Music.
Opravili jsme problém, kdy poklepání na oznámení v akci Centra dělal nic, pokud bylo otevřeno Centrum akcí nad zamčené obrazovky, zatímco „Zadejte PIN“ To už bylo zobrazeno. Také fixní problém vyplývající v některých oznámeních, které mají nečekaně velké množství prázdného prostoru.
Opravili jsme problém, který by mohl vyústit v úvodní obrazovce stává zelené nebo kaleidoskop-jako v vzhledu po dobu několika sekund po rychlé otevření Action Center, zavření, pak rýžování obrazovku.
Opravili jsme problém, který by mohl vyústit v prvním slově mluvených směrech přes Bluetooth stále připnutý. Také fixní problém, který by mohl mít za následek žádný zvuk je slyšet přes některé reproduktory s technologií Bluetooth přes zdánlivě fungujících kontroly médií, a zlepšily celkové spolehlivosti spojení Bluetooth s auty.
Opravili jsme problém, kdy aktivní klávesnice po restartu bude poslední klávesnice jsou uvedeny v stránce nastavení jazyka, na rozdíl od preferovaného klávesnici (první v seznamu).
Opravili jsme problém, při kterém přepínání mobilní data off, když není připojení k internetu může mít za následek zmrazení zařízení.
Opravili jsme kdy ninja kočky emoji se nezobrazuje správně při příjmu v oznámení.
Opravili jsme problém, kdy při použití příkazů s Cortana výše zamčené obrazovky, místo toho říkat „odemknout prosím svůj přístroj“, Cortana bych jen říci: „Prosím,“ následuje pin řádku a po zadání kódu PIN, nebude dokončit příkaz. Také je pravena chyba, kdy Cortana může vyzvat k četu po odeslání zprávy pouze pomocí hlasu nad zamčené obrazovky, přestože to není nutné.
Opravili jsme problém, kdy manuální čas a datum přepíše nemusí být zachována po restartování počítače a připojení k síti Wi-Fi.
Opravili jsme problém, kdy se stránka plocha Microsoft Edge může přestat reagovat na dotek po klepnutí na volbu dané webové stránky „vytisknout tuto stránku“, kdyby byla provedena v JavaScriptu.
Opravili jsme problém, kdy se aplikace není odebrána z hlavního panelu zobrazí přes kontinuum když havaroval, což vede k možným ikon duplicitní aplikací je znázorněno na obrázku.
Opravili jsme problém vyplývající v některých aplikacích není schopen nastavit obrazovka uzamčení nebo Start pozadí obrazovky.
Opravili jsme problém vede k mírnému koktání nebo několika mimo pořadí snímků po otočení telefonu při sledování videa ve filmech a televizních aplikací.
Opravili jsme problém, kdy byl aktivní v navigační liště místo na tlačítko Zpět v některých případech na obrazovce uzamčení, kde je třeba tlačítko zpět tlačítka fotoaparátu, například při volání stránky nouze, vypnutí počítače záclona, rozšířená interaktivní oznámení, nebo když centrum akcí je viditelný.
Opravili jsme problém za následek určité UWP aplikace neposouvá nahoru docela dost daleko po nastavení zaostření do textového pole ve spodní části obrazovky, což vede do textového pole je překryt App baru.
Opravili jsme problém, kdy vypravěč promluvil nečekaně zrychleném tempu.
Opravili jsme problém, kdy zobrazené na úvodní obrazovku o aplikaci své ikony mohly být nečekaně velký při otevření na druhý monitor přes kontinua.
Opravili jsme problém, který má za následek un-párování některých zařízení Bluetooth nikdy dokončovacích by se snažil un-pair po restartu telefonu, když je zařízení připojeno.
Opravili jsme problém, kdy základem pád může vést k přehrávání celého seznamu skladeb v Groove Music selhání, spíše než jen aktuální stopy.

známé problémy:
Soubor záloh pro Windows 10 Mobilní zařízení, zmenšení velikosti zálohy uložené v OneDrive.
Pokles životnosti baterie na starších zařízeních, jako jsou Lumia 830, 930 a 1520 (zařízení s SoC 8974 čipových sad).
Prověřujeme otázky týkající se odpojování Wi-Fi.