Build 14383 z Windows 10 Mobile Redstone 1.

co je opraveno:
Zlepšili jsme výkon baterie pro ty, kteří mají tendenci se rychle otočit obrazovky zapíná a vypíná, aby se dívat na obrazovku zamčení.
Opravili jsme problém v aplikaci Microsoft Edge, kde přiblížení a oddálení vestavěných map by mohlo mít někdy za následek mapě skákání na neočekávaném místě.
Opravili jsme problém za následek ztlumení hlasitosti nefunguje na některých zařízení, jako je například Lumia 640, při přehrávání videa z YouTube, které používají zvukový kodek OPUS.
Opravili jsme problém, kdy, pokud jste připojeni k autu přes Bluetooth, která ho podporuje, řezání závitů „Ukončit hovor“ na konzoli vozu nebude fungovat, zatímco příchozí textové byla oznámena.
Opravili jsme problém následkem není asi dělat Store nákupy pomocí mobilního operátora účtování při použití Orange SIM.
Opravili jsme problém, což má za následek Groove někdy nečekaně zastavil hudby po hudbu ručně byla pozastavena a obnovena.
Opravili jsme problém, což má za následek klávesnici někdy výstupu @ a € namísto „A“ a „e“ pro některé jazyky v systému Windows Phone 8.1 aplikací.
Opravili jsme problém vyplývající v mnoha Windows Phone 8.1 hry se zdálo, že hrát ve zpomaleném filmu o některých zařízení, jako je například Lumia 535.

 
Opravili jsme problém, kdy oznámení obdržela, zatímco obrazovka se vypne nebrala v úvahu proximity senzor, což má za následek obrazovce zapnutí se zobrazí oznámení, zatímco v kapsách, což může vést k nechtěným obrazovky lisů.
Opravili jsme problém, kdy instalační program Visual Voicemail by po tvrdé resetování zařízení nezobrazí.
Opravili jsme problém následkem dlaždic připnul přímo z aplikace někdy jsou prázdné a nespadající zpět k zobrazení název aplikace v rámci dlaždice. Opraveny také problém, kdy byl „SIM 2“ title chybí připnul messaging a telefonní kachlů pro druhou SIM.
Opravili jsme problém za následek nesprávné škálování úvodní obrazovce po přepnutí z kontinua / Extended Desktop Zrcadlový / duplikovány obrazovce na zařízeních s jinou než výchozí DPI.
Opravili jsme problém vyplývající tam někdy být zpoždění při zobrazování při nezdařeném počet volání na telefonní aplikace živé dlaždice.

 

známé problémy:
Můžete otevřít soubory PDF v aplikaci Microsoft Edge, ale nebude možné používat touch interakci s PDF (např. posouvání, pan a zoom). Když se pokusíte použít touch interakci s PDF, bude neustále obnovován soubor PDF.
Voice Recorder nezobrazuje možnost pro nahrávání hovorů.
Změnili jsme záložní formát pro zařízení s Windows 10 Mobile a snížili velikost zálohy uložené v OneDrive. Výsledkem je nemožnost obnovení ze zálohy u rozvržení obrazovky Start a zůstává výchozí počáteční rozložení.