Naposled AKTUALIZOVÁNO 22.9.2015

1. Delší doba do započetí stahování, zdlouhavá instalace, Lumia 920 celkově necelé dvě hodiny a L 520 čtyři .
2. Funkční Mobilní hotspot.
3. Vrátilo se Centrum Insider.
4. Nastavení > Systém přidána položka zStorage (aplikace nenaběhne) po kliknutí se vrátíte na obrazovku Start.
5. Spolu s aktualizací operačního systému byla aktualizována aplikace Fotky, stále panuje chaotická synchronizace s OneDrive, více v tomto článku.
6. Opravena dvoufázová identifikace pomocí SMS.
7. Obrazovka Start, stále se objevuje Načítám… ale načtení proběhne rychleji. Tip – po odemknutí (probuzení) telefonu počkejte až se načte čas a datum, počkejte sekundu a můžete pokračovat (roletku nahoru) z 90% neuvidíte Načítám …
8. Stále je nutné před aktualizací operačního systému vypnout požadavek na PIN.
9. Notifikace Outlook Pošta stále částečně nepoužitelné. V notifikační liště mám oznámení o novém emailu > kliknu na oznámení a čtu email, toto je ok. Ale když kliknu na dlaždici s oznámením, je korektně spuštěna aplikace Outlook Pošta s tím že nikde není zvýrazněn nový email a stále je načten emailový účet který byl použit naposled.

Aktualizováno 21.9.2015
Po provedení Obnovení továrního nastavení telefonu (bez nahrání zálohy dat) je obrazovka Start plynulá a již nenačítá, bod 7.

10. funguje stažení české klávesnice postup zde Jak stáhnou a nainstalovat Textové návrhy pro Windows 10 Mobile Insider Preview 

Aktualizováno 22.9.2015

Po provedení Obnovení továrního nastavení telefonu (bez nahrání zálohy dat) doslova zmizela aplikace zprávy pro SMS oficiální název Microsoft Messaging ve Store není k nalezení ani Messaging Skype Beta.
Také zmizela možnost zadání vlastního vyzvánění (MP3).